İddaa Sistem Nedir

      Yorum yok İddaa Sistem Nedir

İddaa’da kuponunuzu oluşturduğunuz sırada kupon türlerinden biri olan sistem kuponları da tercih edebilirsiniz. Sistem size birçok noktada avantaj sağlayan bir özelliktir. Sistem kuponunuzda bulunan karşılaşmalar arasında tutmayanlar olsa bile sizlerin para kazanmanızı sağlar. Ayrıca kuponunuzda bulunan karşılaşmalardan hepsi tutarsa daha fazla kazanç elde edeceksiniz. İddaa’da sitem alanında farklı kupon türleri bulunmaktadır. Kuponunuzu oluşturduğunuz sırada tutması gereken maç sayısını sistem alanında işaretleyebilirsiniz. Altı karşılaşmadan oluşan bir kupon yaptığınız da sistem alanında işaretleyeceğiniz rakam size kalacaktır. Eğer sistem alanından üçü işaretlerseniz bu sizlere kuponunuzda bulunan üç karşılaşmanın tutması gerektiğini ifade eder.iddaa-sistem

Sistem kuponunuzu oluşturduğunuz sırada riski ne kadar aza indirirseniz kupona ödeyeceğiniz para miktarı o kadar yüksek olacaktır. İddaa bu sırada sizlerin bir sorun yaşamamanız için hazırlandığı tabloyu hizmete sunmuştur. İddaa’nın ana sayfasında ve verilen gazetelerin İddaa eklerinde sistem tablosunu görebilirsiniz. Hazırlanan bu tabloda aşağıdan yukarıya doğru çıkıldıkça kuponunuza yazmış olduğunuz karşılaşmaların sayısı bulunmaktadır. Sol taraftan sağa doğru gidildikçe sistem alanında işaretlediğiniz rakamlar bulunmaktadır. İki sayıyı tablo üzerinden eşleştirdiğiniz de kuponunuzu yatırdığınız sırada ödeyeceğiniz paranın miktarını göreceksiniz.

İddaa’da sistem alanında hazırlanan diğer kupon türündeyse banko maçlar bulunmaktadır. Kuponunuzda bulunan banko maçların tutması yeterli olacaktır. Geriye kalan karşılaşmalardan kaç tanesini doğru bilirseniz o kadar fazla kazanç elde edersiniz. Böylelikle sistem alanında hazırlanan diğer kupon türünde de şansınızı denemiş olacaksınız.